KONST / Litografier / Färglitografi 15618325
nr 1561 8325
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Signerad, numrerad 289/360. Färglitografi, bildmått: 42x52 cm, yttermått inklusive ram: 45x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
tisdag 5 september 2023
kl 04:09:12
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt